| Presné ťahy bez nabíjania |
| Živé farby bez paralaxy |
| Osem skratiek pre rýchlejšiu tvorbu |
| Kreslite aj cez USB-C |
| 332,90 € |
| 270,65 € bez DPH |


Nová generácia začína písať ďalšiu kapitolu. Grafický tablet radu Artist (3. generácia) bol navrhnutý tak, aby vás podporil v plnení vašich snov, dodal vám odvahu prejaviť svoje pravé ja. Nový Artist 12 (3. generácia) je viacúčelový, prichádza v niekoľkých farbách a s vylepšeniami pre úplne nové zážitky. Vďaka novej technológii dotykového pera s čipom X4 prináša viac možností pre vašu inšpiráciu.
Kľúčové parametre:
Dotykové pero s inteligentným čipom
Citlivejšie, realistickejšie a odolnejšie. Bezbateriové dotykové pero nie
je potrebné nabíjať, čo vám umožní hodiny nepretržitého kreslenia.
Vďaka 16384 úrovniam citlivosti na tlak ľahko vytvoríte ťahy s plynulými
prechodmi. Pero podporuje náklon do 60° pre jednoduché tieňovanie.
Kompletná laminácia
Vďaka širokému farebnému rozsahu (99 % sRGB) poskytuje nový Artist 12
(3. generácia) živý vizuálny zážitok s brilantnými farbami a jemnými
detailmi. Plná laminácia displeja minimalizuje chybu paralaxy a poskytuje
väčšiu presnosť pri kresbe dotykovým perom. Užite si prirodzený zážitok
z kreslenia.
Všestranné expresné tlačidlá
Grafické tablety radu Artist (3. generácia) sú vybavené ôsmimi plne
prispôsobiteľnými expresnými tlačidlami a dvojicou integrovaných X‑Dial
koliesok, ktoré slúžia na rýchle ovládanie najčastejšie používaných
funkcií. Nastavte si klávesové skratky aj funkcie koliesok (napr. zoom
plátna, zmena veľkosti štetca alebo posun vrstiev) podľa svojho pracovného
postupu a zvýšte tak svoju produktivitu v obľúbenom grafickom programe.
Prepnutie displeja a tabletu jedným kliknutím v priebehu
niekoľkých sekúnd
Dlho stlačte tlačidlo napájania na 3 sekundy, bude striedavo blikať modro a oranžovo. Po vypnutí displeja sa displej prepne na kresliaci tablet, čím
získate ďalšiu možnosť kreslenia.
Flexibilné duálne porty
Duálne porty. Kábel 3v1, ktorý podporuje prenos signálu HDMI, umožňuje
Artist 12 pripojiť k počítaču. Plnohodnotný port USB-C uľahčuje
pripojenie k zariadeniam, ako sú počítače a telefóny s operačným
systémom Android.
Široká kompatibilita
Grafické tablety radu Artist (3. generácia) sú kompatibilné so systémami
Windows, Mac OS X, Chrome OS, Linux a Android. Dajte svojej kreativite zelenú
s grafickým tabletom Artist 12 (3. generácia). Artist 12 (3. generácia)
podporuje obľúbené digitálne umelecké programy, ako sú Adobe Photoshop,
Illustrator, SAI, CDR, GIMP, Krita, MediBang a ďalšie.
Technické parametre:
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 263,23 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 148,07 mm |
| Úrovne prítlaku | 16384 |
Rozlíšenie snímacej vrstvyRozlíšenie snímacej vrstvylpi= lines per inch, riadky na palec | 5080 |
| Presnosť | 0,5 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
Kompatibilita s OSKompatibilita s OSS akými operačnými systémami sú hodinky kompatibilné. | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 11,6 " |
Rozlíšenie displejaRozlíšenie displejaRozlíšenie displeja určuje množstvo informácií, ktoré displej zobrazí. Rozlíšenie displeja nemusia byť priamo závislé na úhlopříččce displeja. | 1920x1080 Full HD |
| Technológia displeja | IPS |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 97 |
| Farebný rozsah NTSC | 90 |
| Farebný rozsah sRGB | 127 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
Rozmer výškaRozmer výškaRozmer zhora nadol pri čelnom pohľade. | 209 mm |
Rozmer šírkaRozmer šírkaRozmer zľava doprava pri čelnom pohľade. | 346,2 mm |
Rozmer hĺbkaRozmer hĺbkaRozmer spredu dozadu (hrúbka) pri čelnom pohľade. | 12 mm |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.