Váš nákupný košík je prázdny.

Vyberte si aspoň tri produkty z našej ponuky a získajte dopravu zadarmo.

PREČO U NÁS?
98
  • 20 rokov na trhu
  • 80 000 zákazníkov ročne
  • spoľahlivá a rýchla doprava
  • 4 vlastné predajne
  • 280 výdajných miest
  • 1855 tovaru vo vlastných skladoch
  • 13686 zariadení a príslušenstva
  • rozumieme nášmu tovaru
  • radi Vám poradíme
OBĽÚBENÉ ZARIADENIA

Začnite tu a zjednodušte si vyhľadanie príslušenstva pre Váš telefón alebo tablet.
Viac informácií


Pridanie zariadenia
Výrobca:
- vyberte -


Model:
- vyberte -


Pridať

O nás - Prečo nakupovať u nás

špecializovaný obchod - v Sunnysofte sa špecializujeme na smartphony, telefóny PDA, navigácie GPS, moderné mobilné zariadenia a naozaj širokú ponuku príslušenstva.

predajňa v centre Bratislavy - ak uprednostňujete osobný nákup a prehliadku tovaru, môžete tak urobiť na predajni Sunnysofte v Bratislave. Na predajni sú obchodníci vyškolení v odbore, ktorí sú pripravení poradiť a zodpovedať vaše otázky.

50 000 spokojných zákazníkov za rok - poskytujeme naše služby pre viac ako 50 000 zákazníkov ročne z radov podnikateľov, živnostníkov, malých firiem, koncových užívateľov, predajní, veľkých podnikov, štátnej správy, príspevkových organizácií a obcí. Usilujeme sa o trvalé zvyšovanie kvality našich služieb. Pravidelne organizujeme podrobné prieskumy spokojnosti. Zistené nedostatky sa snažíme odstraňovať.

garantovaná dostupnost 1855 kusov tovaru vo vlastných skladoch - sklady Sunnysofte denne zásobujeme všetkým dostupným tovarom zo sortimentu mobilných zariadení a príslušenstva. Maximum tovaru po ktorom je dopyt udržujeme skladom. Pre tovar objednávaný na zákazku zaručujeme najkratšie dodacie termíny. Ak hľadaný tovar v našom sortimente nenájdete, neváhajte sa nám prosím ozvať.

ponuka 13686 zariadení a príslušenstva - naša ponuka príslušenstva a zariadení je najširšia na slovenskom a českom trhu v našom obore (pokiaľ je nám známe :-)) a usilujeme o to, aby sme sa na špici udržali aj naďalej.

zariadenia z česko-slovenskej distribúcie - prístroje z oficiálnej distribúcie zakúpené v Sunnysofte sú originálne a bez akéhokoľvek zásahu. Nesú len logo výrobcu (prístroje ani operačný systém nie sú označené logom ani inými znakmi alebo farbami napr operátora, vysoká úroveň spracovania a dizajnu zostáva zachovaná).

oficiálny dovozca - sme oficiálne dovozcovia osvedčených značiek mobilného príslušenstva (Brodit, Powertraveller, Krusell, Brando, SH, SC, .) a výhradnými distribútormi pre český a slovenský trh.

spoľahlivá a expresná doprava - zákazníkom Sunnysoftu, ktorí pre úsporu času volia zaslanie tovaru na adresu, poskytujeme na výber servis z niekoľkých overených dopravcov, ktorí zásielku doručia na adresu určenia v SR najneskôr do 24 hodín, po Bratislave potom do 2 hodín.

podpora pre zákazníkov Sunnysoftu - pre zákazníkov Sunnysoftu so zaslaním aj s nákupom tovaru na predajniach poskytujeme predpredajnú podporu s poradenstvom pri výbere. V priebehu nákupu je zákazník priebežne informovaný o vývoji objednávky až do odoslania zásielky. Ďalej je možné sledovať priebeh dopravy na webových portáloch našich dopravcov. Rovnako tak môže každý zákazník Sunnysoftu využiť naše popredajné služby.

10 rokov tradície - spoločne s mnohými z vás sme začínali s PDA Cassiopeia, Velami, iPaq, Everexy, Psion, Palmy atď a za viac ako desať rokov formovania slovenského prostredia s vreckovými počítačmi a inteligentnými mobilnými telefónmi sme spolu s odbornými portálmi pomáhali propagovať výhody PDA a následne múdrych mobilných telefónov s operačnými systémami (smartphone) a pomáhali zavádzať GPS technológie do bežného života. Vďaka tejto špecializácii sme boli v rokoch 2007, 2008 a 2009 najväčším predajcom zariadení značky HTC v ČR.

aktualizácia 29. 12. 2017 14:00:00 - internetový obchod Sunnysoft je online napojený na firemný informačný systém. Informácie o skladovej dostupnosti sú presné a aktuálne podľa našich skutočných skladov a podľa skladov na jednotlivých predajniach Sunnysoftu.

Naposledy navštívené (0) | Vaše hľadanie (0) | Porovnanie (0)
«