| Veľký displej pre presnú tvorbu |
| Verné farby oživia diela |
| Plynulé ťahy bez oneskorenia |
| Nakloňte displej podľa seba |
| 708,90 € |
| 576,34 € bez DPH |

Grafický tablet XPPen Artist 22 je vybavený pôsobivo veľkým 21,5-palcovým displejom s rozlíšením Full HD 1080p a výnimočnou 86 % presnosťou farieb NTSC (Adobe RGB ≥ 90 %, sRGB ≥ 122 %). Uvoľnite svoj umelecký potenciál vďaka širšiemu rozsahu farieb. Tablet je vybavený pripojením USB-C na USB-C, ktoré umožňuje bezproblémové pripojenie k počítaču iMac, MacBook Pro alebo PC s Windows bez nutnosti použitia adaptéra. Tento tablet zvyšuje presnosť kreslenia a umožňuje vám tvoriť presnejším kurzorom aj v rohoch obrazovky, čím obohacuje zážitok z kreslenia. Vďaka rýchlej dobe odozvy 8 ms reaguje Artist 22 rýchlo a presne na akýkoľvek pohyb dotykového pera. Každý ťah je na displeji zachytený pohotovo a plynulo, čo uľahčuje príjemnejšie kreslenie. Bezbatériové dotykové pero ponúka podporu náklonu až 60° a disponuje 8192 úrovňami citlivosti na tlak.
Tento prístroj uľahčuje vytváranie nádherných ťahov a tieňovanie s minimálnym úsilím. Tablet Artist 22 možno bez problémov pripojiť k plne vybavenému mobilnému telefonu s rozhraním USB-C a operačným systémom Android, čo umožňuje premietanie displeja mobilného telefónu na väčšiu obrazovku. Tablet navyše slúži ako platforma na sledovanie filmov, hranie hier alebo počúvanie hudby. Jeho nastaviteľný stojan umožňuje nastavenie uhla displeja v rozmedzí od 16° do 90°, čo umožňuje úplné prispôsobenie individuálnym preferenciám, a tým zvyšuje pohodlie a jednoduchosť používania pri tvorbe. Špeciálne navrhnutý slot s odnímateľným zadným krytom zaisťuje ochranu a organizáciu káblov. Model Artist 22 je kompatibilný so systémami Windows 10/8/7 a Mac OS X 10.10 (a novšími verziami). Ďalej podporuje obľúbené kresliace aplikácie, ako sú Adobe Photoshop, Illustrator, SAI, CDR, GIMP, Krita, MediBang, FireAlpaca a Blender 3D.
Poznámka: Prílišný tlak stylusu môže v dotykovej ploche spôsobiť priehlbne alebo iné poškodenia.
Vlastnosti:
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 476 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 268 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
Rozlíšenie snímacej vrstvyRozlíšenie snímacej vrstvylpi= lines per inch, riadky na palec | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Presnosť | 0,5 mm |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
Kompatibilita s OSKompatibilita s OSS akými operačnými systémami sú hodinky kompatibilné. | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 21,5 " |
Rozlíšenie displejaRozlíšenie displejaRozlíšenie displeja určuje množstvo informácií, ktoré displej zobrazí. Rozlíšenie displeja nemusia byť priamo závislé na úhlopříččce displeja. | 1920x1080 Full HD |
| Technológia displeja | IPS |
| Kontrastný pomer | 800:1 |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 90 |
| Farebný rozsah NTSC | 86 |
| Farebný rozsah sRGB | 122 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
Rozmer výškaRozmer výškaRozmer zhora nadol pri čelnom pohľade. | 365 mm |
Rozmer šírkaRozmer šírkaRozmer zľava doprava pri čelnom pohľade. | 547 mm |
Rozmer hĺbkaRozmer hĺbkaRozmer spredu dozadu (hrúbka) pri čelnom pohľade. | 33 mm |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.