| Rýchle 65W nabíjanie notebooku |
| Päť portov na všetko |
| Inteligentná ochrana vašej elektroniky |
| Kompaktný panel s káblom |
| 25,49 € |
| 20,72 € bez DPH |


Hodnotenie obchodu Sunnysoft na základe prijatých recenzií za posledných 90 dní, vrátane preložených recenzií zo zahraničia.
Percento recenzií obchodu Sunnysoft s nadpriemerným hodnotením za posledných 90 dní, vrátane preložených recenzií zo zahraničia.
Priemerný počet pracovných dní od odoslania po doručenie tovaru za posledných 90 dní.
Počet pracovných dní od odoslania po doručenie tovaru za posledných 90 dní.
Predlžovací kábel s napájacím panelom Proove Homester
Pro je elegantné a praktické riešenie pre domácnosť aj
kanceláriu. Vďaka kombinácii jednej klasickej zásuvky, USB portov a výkonných USB-C konektorov s podporou rýchleho
nabíjania jednoducho pripojíte a ochránite všetky svoje
prístroje – od telefónu po notebook.
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Napájanie a batérie | |
| Vstupné napätie | 230 |
|---|---|
| Prúd | 10 A |
| Maximálne zaťaženie | 2500 W |
| Vypínač | Nie |
| Ochrana proti preťaženiu | Áno |
| Výstupné napätie | 230 |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
| Typ | Domáce predlžovacie prívody |
| Dĺžka | 1,5 m |
| Počet zásuviek | 1 |
| Vstupy / výstupy | USB-A, USB-C |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.