Doprava zadarmo
Grafický tablet s fyzickým kolieskom, stylusom a vymennými hrotmi
Hodnotenie obchodu Sunnysoft na základe prijatých recenzií za posledných 90 dní, vrátane preložených recenzií zo zahraničia.
Percento recenzií obchodu Sunnysoft s nadpriemerným hodnotením za posledných 90 dní, vrátane preložených recenzií zo zahraničia.
Priemerný počet pracovných dní od odoslania po doručenie tovaru za posledných 90 dní.
Počet pracovných dní od odoslania po doručenie tovaru za posledných 90 dní.
Objavte svoj skutočný tvorivý potenciál s grafickým tabletomXPPen Artist 16 (2. generácia). Tablet má rôzne funkcie, ktoré si môžete sami nastaviť, aby ste ešte viac zvýšili svoj komfort a efektivitu pri práci. K dispozícii budete mať 10 programovateľných tlačidiel s rôznymi efektmi.
Viacúčelový grafický tablet s veľkým
displejom
Grafický tablet XPPen Artist 16
(2. generácie ) je určený nielen na grafickú tvorivú prácu. Vďaka 15,4" IPS displeju s rozlíšením 1920 × 1080p si po pripojení
k ďalším podporovaným zariadeniam môžete vychutnať aj sledovanie obľúbených filmov alebo hranie obľúbených hier. Aktívna plochadispleja má rozmery 341 × 192 mm a pozorovací uhol 178°.
Moderný stylus
Súčasťou balenia je stylus X3 Elite.
Tento moderný stylus, ktorý nepotrebuje batérie, má šesťuholníkový tvar,
protišmykovú rukoväť a pevný úchop, ktorý sa nekriví a pevne drží
v ruke. Výhodou tohto stylusu je dlhšia
životnosť, hmotnosť iba 3 gramy
a rýchlejšia odozva. Pri kreslení a písaní oceníte aj možnosť naklonenia o 60°. Vďaka 8192 úrovniam prítlaku dokáže stylus vytvárať
diela presne podľa vašich predstáv. So stylusom budete môcť kresliť
prirodzenejšími a jemnejšími ťahmi.
Prispôsobenie na dosah ruky
Objavte 10 klávesových skratiek, ktoré
si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovali rôznym kombináciám
klávesových skratiek, ktoré potrebujete, a nahradili tak klávesnicu
počítača. Klávesy sú vybavenéhmatovými
výstupkami, ktoré vám umožnia ich rýchlu identifikáciu, čo vám
umožní vybrať správnu skratku aj v tmavom prostredí.
Rozšírená kompatibilita
Tablet je kompatibilný s notebookmi a počítačmi sosystémom Windows 7 (alebo novším, podpora WIN
11),Mac OS X 10.10 (alebo novším, podpora
macOS Monterey),Chrome OS 88 (alebo
novším, nemusí dobre fungovať s niektorými skladacími/odnímateľnými
Chromebookmi),Linux. Na rozdiel od
niektorých predchádzajúcich modelov podporuje aj pripojenie k zariadeniam so
systémom Android (USB3. 1 DP1.2). Na
pripojenie tabletu však musí telefón alebo tablet podporovať USB OTG. Tablet je vhodný pre nasledujúce mobilné
telefóny:
Pero tabletu pracuje s väčšinou hlavných umeleckých programov vrátane programov Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita, MediBang Paint, FireAlpaca, Blender a ďalších.
Funkcie: S20 S20 je vhodný na písanie, písanie a fotografovanie:
Špecifikácie:
Kúpili ste si práve nový grafický tablet XPPEN? Nezabudnite si do počítača stiahnuť správne ovládače.
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 341 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 192 mm |
| Úrovne prítlaku | 8192 |
Rozlíšenie snímacej vrstvyRozlíšenie snímacej vrstvylpi= lines per inch, riadky na palec | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 200 rps |
| Počet nastavitelných tlačítek | 10 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
Kompatibilita s OSKompatibilita s OSS akými operačnými systémami sú hodinky kompatibilné. | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Uhlopriečka dipleja | 15,4 " |
Rozlíšenie displejaRozlíšenie displejaRozlíšenie displeja určuje množstvo informácií, ktoré displej zobrazí. Rozlíšenie displeja nemusia byť priamo závislé na úhlopříččce displeja. | 1920x1080 Full HD |
| Technológia displeja | IPS |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Pozorovací uhol | 178 |
| Farebný rozsah Adobe RGB | 94 |
| Farebný rozsah NTSC | 90 |
| Farebný rozsah sRGB | 127 |
| Display | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
Rozmer výškaRozmer výškaRozmer zhora nadol pri čelnom pohľade. | 256 mm |
Rozmer šírkaRozmer šírkaRozmer zľava doprava pri čelnom pohľade. | 434 mm |
Rozmer hĺbkaRozmer hĺbkaRozmer spredu dozadu (hrúbka) pri čelnom pohľade. | 13 mm |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.