| Citlivé ťahy bez kompromisov |
| Ľahký parťák na cesty |
| Rýchla odozva pre Osu |
| Tvorte pohodlne kdekoľvek a kedykoľvek |
| 37,90 € |
| 30,81 € bez DPH |


Vďaka špičkovým 16 384 úrovniam prítlaku pera, rýchlosti odozvy 220 RPS a podpore náklonu 60° umožňuje kresliaci tablet Deco 640 ľahko zachytiť vašu okamžitú inšpiráciu. Začiatočníci si zaslúžia ten najlepší nástroj. Vďaka priestrannej kresliacej ploche s rozmermi 16×9 cm spolu s 8 programovateľnými tlačidlami a praktickým kresliacim perom si ľahko osvojíte zručnosti kreslenia na tablete s efektivitou a pohodlím. Deco 640 je viac než len kresliaci tablet. Keďže je dostatočne tenký a ľahký, bude to tiež váš digitálny zápisník.
Použite ho na voľné písanie v triede alebo v kancelárii, aby ste už nikdy nezabudli na dôležitú myšlienku. Vďaka kompaktným rozmerom a vysokej rýchlosti odozvy je Deco 640 vaším dokonalým partnerom aj na hranie populárnej rýchlej a bezplatnej rytmickej hry Osu! A nielen to, tento tablet je tiež ideálnym nástrojom na ilustrácie, pohyblivé kreácie, retušovanie fotografií, dištančné vzdelávanie, podpisovanie dokumentov atď. Kresliaca podložka Deco 640 je kompatibilná s operačným systémom Windows 7 alebo novším, macOS 10.13 alebo novším a Android 10.0 alebo novším. Ďalej podporuje bežné kresliace a návrhárske programy, ako sú Photoshop, Illustrator, SAI a Meidibang.
Vlastnosti:
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Gr. tablet | |
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Šírka aktívnej oblasti | 160 mm |
| Výška aktívnej oblasti | 90 mm |
Rozlíšenie snímacej vrstvyRozlíšenie snímacej vrstvylpi= lines per inch, riadky na palec | 5080 |
| Rýchlosť odozvy cez kábel | 220 rps |
| Presnosť | 0,03 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Nie |
| Rozhraní | USB-C |
| Operačný systém | |
Kompatibilita s OSKompatibilita s OSS akými operačnými systémami sú hodinky kompatibilné. | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Displej | |
| Display | Nie |
| Rozmery a hmotnosť | |
Rozmer výškaRozmer výškaRozmer zhora nadol pri čelnom pohľade. | 150 mm |
Rozmer šírkaRozmer šírkaRozmer zľava doprava pri čelnom pohľade. | 188 mm |
Rozmer hĺbkaRozmer hĺbkaRozmer spredu dozadu (hrúbka) pri čelnom pohľade. | 7,7 mm |
HmotnosťHmotnosťVáha zariadenia v prevádzkovom stave (zariadenia plus akumulátor). | 170 g |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.