Cena pri nákupe zvlášť je 399,99 €. Pri nákupe tohto výhodného balíka za 227,65 € ušetríte 4208% z ceny lacnejšieho dielu v balíčku .
Preskúmajte svoje kreatívne schopnosti s novým grafickým tabletom od
XPPen.
Artist 13.3 Pro je vybavený veľkým 13,3-palcovým displejom
s rozlíšením Full HD, ktorý vám umožní kresliť, navrhovať, modelovať
a tvoriť priamo na grafickom tablete.
Zároveň získate aj kábel 3 v 1, ktorý vás zbaví starostí
s rozpletaním zložitej kabeláže.
Tvorivý navonok, produktívny vnútri
Kreatívne rozhranie Red Dial kombinuje 8 plne prispôsobiteľných
klávesových skratiek navrhnutých tak, aby bol váš tvorivý pracovný postup
čo najplynulejší. Červený ovládač sa pohodlne drží v ruke a spolu
s klávesovými skratkami ho možno naprogramovať na rôzne užitočné
skratky.
Veľkosť obrazovky porovnateľná s vaším notebookom
Notebook Artist 13.3 Pro má 13,3-palcový displej, ktorý sa svojou
veľkosťou najviac približuje bežnému notebooku. Takže tablet môžete
pridať k notebooku v taške a začať maľovať kdekoľvek, kde vás chytí
vaša kreatívna myseľ.
**Na čokoľvek ho potrebujete.
Tvorte priamo na jeho plne laminovanom displeji s rozlíšením FHD, ktorý je
ideálny na kreslenie, animáciu, fotografovanie, módu, architektonický dizajn
a ďalšie. S aplikáciou Artist 13.3 Pro bude vaša kreativita vždy
o krok vpred!
Prirodzená podpora sklonu
Tablet poskytuje funkciu naklonenia až do 60 stupňov a rýchlo reaguje na
pohyb vašej ruky. Teraz už nemusíte v programe znova a znova nastavovať
smer štetca. Tieňovanie sa do kresby ľahko pridáva jednoduchým
naklonením pera.
Pravý potenciál
Vďaka 8192 úrovniam prítlaku môže stylus vytvárať diela presne podľa
vašich predstáv. Vďaka tomuto štýlu budete schopní kresliť
prirodzenejšie a jemnejšie ťahy, čo vám umožní odhaliť skutočný
potenciál vašich schopností.
Funkcie:
Parametre:
Kúpili ste si nový grafický tablet XPPEN? Nezabudnite si dopočítača stiahnuť správneovládače.
Prílišný tlak stylusu môže spôsobiť vrypy alebo iné poškodenie dotykovej podložky.
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Technologie | Elektromagnetická indukce |
|---|---|
| Display | Áno |
| Aktivní plocha šířka | 294 mm |
| Aktivní plocha výška | 165 mm |
| Úrovně přítlaku | 8192 |
Rozlišení snímací vrstvyRozlišení snímací vrstvylpi= lines per inch, řádků na palec | 5080 |
Rychlost odezvy přes kabelRychlost odezvy přes kabelRPS - Reports Per Second | 220 rps |
| Přesnost | 0,25 mm |
| Počet nastavitelných tlačítek | 8 |
| Pero | pasivní pero bez baterie |
| Bezdrátové připojení | Áno |
| Rozhraní | USB-C, HDMI |
Kompatibilita s OSKompatibilita s OSS jakými operačními systémy je příslušenství kompatibilní. | Microsoft Windows, macOS |
Rozměr výškaRozměr výškaRozměr shora dolů při čelním pohledu. | 351 mm |
Rozměr šířkaRozměr šířkaRozměr zleva doprava při čelním pohledu. | 225 mm |
Rozměr hloubkaRozměr hloubkaRozměr zepředu dozadu (tloušťka) při čelním pohledu. | 12,9 mm |
HmotnostHmotnostVáha zařízení v provozním stavu (zařízení plus akumulátor). | 700 g |
| Technologie displeje | IPS |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 " |
Rozlišení displejeRozlišení displejeRozlišení displeje určuje množství informací, které displej zobrazí. Rozlišení displeje nemusí být přímo závislé na úhlopříčce displeje. | 1920x1080 Full HD |
| Odezva | 14 ms |
| Kontrastní poměr | 1000:1 |
| Pozorovací úhel | 178 ° |
| Barevný rozsah Adobe RGB | 91 % |
| Barevný rozsah NTSC | 88 % |
| Barevný rozsah sRGB | 123 % |
| Typ batohu | městský |
|---|---|
BarvaBarvaBarva udávaná výrobcem v označení zboží. V případě kombinace barev je to převažující barva. | černá |
Rozměr výškaRozměr výškaRozměr shora dolů při čelním pohledu. | 450 mm |
Rozměr šířkaRozměr šířkaRozměr zleva doprava při čelním pohledu. | 350 mm |
| Materiál | textílie |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.