| Chráni zariadenie pri výpadku |
| Prepnutie na batériu 2–6 ms |
| Záloha práce až 30 minút |
| LCD displej pre prehľad |
| 131,90 € |
| 107,24 € bez DPH |

Hodnotenie obchodu Sunnysoft na základe prijatých recenzií za posledných 90 dní, vrátane preložených recenzií zo zahraničia.
Percento recenzií obchodu Sunnysoft s nadpriemerným hodnotením za posledných 90 dní, vrátane preložených recenzií zo zahraničia.
Priemerný počet pracovných dní od odoslania po doručenie tovaru za posledných 90 dní.
Nudzový zdroj UPS Green Cell poskytuje plnú
ochranu pre všetky pripojené zariadenia počas výpadku prúdu a
špičiek napätia. S ním môžete bezpečne uložiť svoju
prácu a bezpečne vypnúť zariadenia.
Nudzový zdroj Green Cell UPS Power Proof je veľmi kvalitné a spoľahlivé
zariadenie, ktoré je určené pre 2–4 zariadenia. Tento
zdroj je vyrobený tak, aby poskytoval stabilné napájanie v prípade
výpadku elektrickej energie, čo je obzvlášť užitočné
pre zariadenia, ktoré sú citlivé na výpadky, ako sú
počítače a ďalšie digitálne zariadenia.
Pomocou najnovšej technológie je dosiahnutý maximálne krátky
čas prepnutia UPS do režimu batériového napájania. Toto prepnutie
trvá 2–6 milisekúnd a doba zálohovania je až
30 min v závislosti od záťaže.
Originálny softvér poskytuje komplexnú správu UPS z počítača.
Aplikácia zaisťuje jednoduché a intuitívne ovládanie bez akýchkoľvek
problémov. NA
STIAHNUTIE TU.
Užitočné funkcie zálohovacieho zdroja:
Výhody používania tohto zdroja:
Technické špecifikácie:
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Typ príslušenstva | |
| Typ | Záložné zdroje (UPS) |
|---|---|
| Napájanie a batérie | |
| Menovitý výkon | 1200 W |
| Maximálny výkon | 1200 W |
| Menovité napätie | 220 V |
| Výstupná sínusoida | modifikovaná |
| Maximálna doba nabíjania | 8 h |
Maximálna doba zálohovaniaMaximálna doba zálohovaniaAko dlho vydrží UPS pri výpadku. | 20 min. |
| Komunikácia | |
| Výstupy | AC (230V), IEC |
| Počet výstupných AC zásuviek | 4 |
Maximálny počet zariadeníMaximálny počet zariadeníMaximálny počet zariadení, ktoré je možné pripojiť. | 4 |
| Rozmery a hmotnosť | |
Rozmer výškaRozmer výškaRozmer zhora nadol pri čelnom pohľade. | 158 mm |
Rozmer šírkaRozmer šírkaRozmer zľava doprava pri čelnom pohľade. | 380 mm |
Rozmer hĺbkaRozmer hĺbkaRozmer spredu dozadu (hrúbka) pri čelnom pohľade. | 198 mm |
| Hmotnosť | 11500 g |
| Ostatné | |
| Bezpečnostné funkcie | Ochrana proti preťaženiu |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.