| Certifikovaný Google TV ihneď |
| Full HD až 260 palcov |
| Automaticky vyrovná obraz aj fokus |
| Premieta aj na strop jednoducho |
| 311,90 € |
| 253,58 € bez DPH |


Wanbo Vali 1 Pro je kompaktný 1080P Full HD projektor s certifikáciouGoogle TV 14, ktorý vám umožní okamžitý prístup k službám Netflix (Widevine L1), Disney+, Prime Video, YouTube a tisícom ďalších aplikácií zo služby Google Play. Výsledný obraz na obrazovke s uhlopriečkou až 260"s jasom 900 ANSI lm a kontrastom 3000:1premení vašu obývačku na domáce kino. Stojan otočný o 200° vám umožní premietať na akúkoľvek stenu alebo strop – bez toho, aby ste museli premiestňovať projektor.
Prosíme, píšte príspevky k téme, aby bola diskusia prínosná ostatným. Diskusia je moderovaná - prevádzkovateľ si vyhradzuje právo príspevok redakčne skrátiť, presunúť do inej diskusie a nevhodný príspevok zmazať. Nevhodnými sú predovšetkým protizákonné, vulgárne, tematicky alebo inak nežiaduce príspevky.
| Operačný systém | |
| OS projektoru | Googlr TV |
|---|---|
| Displej | |
| Kontrastný pomer | 3000:1 |
| Pamäť | |
Veľkosť pamäteVeľkosť pamätePamäť určená na ukladanie dát. Pokiaľ je zariadenie vybavené slotom pre pamäťové karty, možno túto pamäť rozšíriť. | 32 GB |
Veľkosť pamäte RAMVeľkosť pamäte RAMPamäť využívaná aplikáciami pri ich behu. Čím viac pamäte, tým viac aplikácií súčasne môže bežať. | 2 GB |
| Uchytenie | |
Možnosti umístěníMožnosti umístěníNa strop, Na stůl, Na zeď, Na zem | Na strop, Na stůl |
| Napájanie a batérie | |
| Konektivita projektoru | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm audio jack |
| Maximálna spotreba | 130 W |
| Konštrukcia, materiál a farba | |
Funkce projektoruFunkce projektoru3D, Chromecast, Miracast | Chromecast |
| Technologie promítání | LCD |
| Svietivosť (ANSI lúmenov) | 900 lm |
| Automatické ostření | Áno |
Poměr stranPoměr stran16:9,16:10,3:4 | 16:9 |
| Maximálna projekčná vzdialenosť | 390 cm |
| Maximálna uhlopriečka obrazu | 660 cm |
| Maximálne podporované rozlíšenie | 1920px |
| Natívne rozlíšenie | 1920x1080 |
| Rozmery a hmotnosť | |
Rozmer výškaRozmer výškaRozmer zhora nadol pri čelnom pohľade. | 254 mm |
Rozmer šírkaRozmer šírkaRozmer zľava doprava pri čelnom pohľade. | 188,8 mm |
Rozmer hĺbkaRozmer hĺbkaRozmer spredu dozadu (hrúbka) pri čelnom pohľade. | 227,6 mm |
HmotnosťHmotnosťVáha zariadenia v prevádzkovom stave (zariadenia plus akumulátor). | 2800 g |
| Hlučnosť | 28 dB |
| Ostatné | |
| Reproduktory | 2x5W |

Popis a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.
Aktuálna skladová dostupnosť zobrazuje online počet dostupných položiek v predajniach a v našich skladoch. V cene tovaru sú už zahrnuté poplatky za likvidáciu elektroodpadu podľa zákona č. 185/2001 Z. z. a poplatky za autorské práva podľa vyhlášky č. 488/2006 a č. 408/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov, ak sa na výrobok vzťahujú.